Telefon: 661 375 661

Koła pasowe wielorowkowe

Koła pasowe wielorowkowe to kluczowy element konstrukcji przekładni pasowej.

Wraz ze współpracującym pasem napędowym, odpowiednio płaskim, klinowym lub zębatym, koła pasowe stanowią podstawę rozwiązań szeroko wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu oraz w rolnictwie. Wariant, jakim są koła pasowe wielorowkowe, to natomiast rozwiązanie pozwalające na przenoszenie znacznych prędkości liniowych małymi gabarytami. Koła pasowe wielorowkowe znajdują zatem zastosowanie tam, gdzie stosuje się pasy klinowe typu J czyli między innymi w szlifierkach, prasach, a także w napędach przenośników rolkowych i taśmowych.

Koło pasowe wielorowkowe – jakość, precyzja i niezawodność

Każde koło pasowe wielorowkowe, jakie znajduje się w naszej ofercie, to gwarancja najwyższej jakości, solidności i precyzji wykonania oraz niezawodnej, bezawaryjnej pracy. Ścisła kontrola procesu produkcyjnego oraz jego technologiczne zaawansowanie pozwalają uzyskać efekt w postaci, jaką jest właśnie proponowane przez nas koło pasowe wielorowkowe.

Precyzja wykonania rowków sprawia, że podzespoły te idealnie współpracują z pasem. Wysoka jakość wykonania koła wspiera bezawaryjność pracy paska oraz jego żywotność. Koła pasowe wielorowkowe dostępne są w dwóch wersjach: do montażu na tuleję Taper Lock lub z otworem wstępnym z możliwością rozwiertu według potrzeb. Obie wersje pasów dostępne są w naszym sklepie w wielu rozmiarach i z liczbą rowków od 4 do 20. W razie wątpliwości czy pytań dotyczących technicznych szczegółów lub dostępności zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz. Chętnie pomożemy!

Koła pasowe wielorowkowe

Koła pasowe do pasów wielorowkowych

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 285 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 285 elementów
(5/5), głosów: 1
Ocena strony