Telefon: 661 375 661

Koła pasowe klinowe

Koła pasowe klinowe to elementy przekładni pasowej, na które zakładamy pas napędowy klinowy. Koła tego typu wyróżniają się przede wszystkim posiadaniem rowka i obok kół pasowych pod pas gładki oraz pod pas zębaty (ten rodzaj kół wyposażony jest w rowek poprzeczny do obwodu), stanowią podstawowy komponent wielu rozwiązań stosowanych w przemyśle oraz rolnictwie.

Koła pasowe klinowe, jakie proponujemy, to przede wszystkim jakość

Wśród oferowanego przez nasz sklep asortymentu znajdują się koła pasowe klinowe, które wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość, solidność oraz precyzja wykonania. Zestaw tych właśnie cech produktu jest wynikiem pełnej automatyzacji procesu produkcyjnego oraz standaryzowanej kontroli jego przebiegu. Proponujemy między innymi koła pasowe klinowe pod tuleję Taper Lock (mocowane za pomocą tulei) oraz koła z otworem wstępnym (czyli pod tzw. rozwiert), wszystkie w szerokim zakresie średnic normatywnych oraz ilości posiadanych rowków.

Koła pasowe klinowe

Koła pasowe na pasy klinowe

Obsługa na najwyższym poziomie

Posiadamy pełny asortyment kół pod pasy klinowe, w tym koła pod pasy typu SPZ, SPA, SPB i SPC. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest wysoka jakość oraz szybkie dostarczenie zamówionych produktów, dlatego nasze magazyny pękają w szwach, a dostępność produktów jest wyraźnie oznaczona na stronie naszego sklepu internetowego. Stawiając zadowolenie klienta dbamy o to, aby wysyłki wychodziły od nas najszybciej jak to jest możliwe.

(4.5/5), głosów: 4
Ocena strony